политика

Санкції мають бути запроваджені проти найближчого кола Путіна, - американський дипломат

16 апреля 2021
18:44
317
Поделиться:

Запроваджені країнами Заходу санкції проти Росії є важливими, але вони мають бути жорсткішими і стосуватися найближчого кола Володимира Путіна.

Про це під час онлайн дискусії Київського безпекового форуму «Ескалація дій Росії та підтримка України з боку Заходу» заявив американський дипломат, помічник Державного секретаря Сполучених Штатів в адміністрації Президента Дж.Буша-мол. Девід Крамер.

«Ми маємо діяти на випередження. Потрібно реагувати кожного разу, коли Україна страждає. Раніше ми були доволі повільними в цьому», - сказав він.

«Якщо Путін загрожує своїм сусідам, включно з Україною, коли він вдається до кібератак, коли він веде безпосередню війну в Сирії і Лівії, нам треба відповідати адекватно», - додав дипломат.

Крамер схвально оцінив нові санкції проти Росії, які ввів у дію Президент США Джо Байден, але назвав їх недостатніми.

«Я шкодую, що адміністрація Байдена не дісталася до тих людей, які ще ближче знаходяться до Путіна, з його внутрішнього кола. Банки і державні інституції, державні установи і підприємства, яка стали мішенню цих санкцій, постраждають, але їх має бути ще більше», - наголосив він.

Дипломат також вважає, що телефонна розмова американського і російського лідерів продемонструвала чітку позицію президента Байдена і його зацікавленість в стратегічній стабільності у світі.

«Думаю, що риторично американська адміністрація діяла дуже жорстко», - додав Девід Крамер.

Разом з тим він назвав помилкою пропозицію провести зустріч президентів США і Росії.

«Якщо саміт проводиться, то після саміту мають бути якісь спільні заяви. Але я не можу навіть уявити, якою може бути ця спільна заява», - сказав Крамер.

«Більше того, декілька тижнів тому в інтерв’ю президент Байден підтвердив, що вважає Путіна вбивцею. Він сказав «так». І мені складно уявити саміт або зустріч між президентом Байденом і президентом Путіним, коли постане це запитання. І тоді чи скаже президент Байден те саме, якщо під час спільної прес-конференції журналісти поставлять йому таке запитання? І сидячи поряд чи стоячи поряд з Путіним, чи зможе він сказати: так, я вважаю його вбивцею?», - резюмував дипломат.


Теги: КБФ

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
2 160 095 
+4 095
Болеет:  
229 282 
-13 941
Выздоровело:  
1 882 344 
+17 751
Умерло:  
48 469 
+285
Привито:  
948 332 
+17 232

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00070500373840332 [2] => 0.17578101158142 )