Политика

Круглий стіл КБФ, присвячений захисту демократії й обороні держави (трансляція)

22 января 2022
11:00
1682
Поделиться:

22 січня 2022 року, відзначаючи День Соборності, Київський Безпековий Форум ініціює національний круглий стіл «Єдність народу. Захист демократії. Оборона держави» для обговорення внутрішньої політичної ситуації в нашій державі та зовнішньої загрози з боку Росії.

2022 рік розпочинається для України з великих зовнішніх і внутрішніх викликів. Країна потребує масштабного діалогу, який би об’єднав патріотичні політичні сили і громадськість, а також створив умови для серйозної розмови з владою, щоб запобігти небезпекам, а також фатальним помилкам і прорахункам.

До участі в події запрошені лідери парламентських фракцій, позапарламентських сил, відомі громадські діячі і провідні експерти.

З часу Революції Гідності такий формат застосовується вперше.

Круглий стіл під егідою КБФ має на меті створити умови для масштабного понадпартійного діалогу з найважливіших проблем країни.

Як підкреслюють організатори, «смертельна загроза з боку Росії, яка знову нависла над Україною, вимагає нашої колективної мобілізації. Мобілізація сил і взаємна підтримка також необхідні для протидії в Україні наступу на демократію, руйнації державних інституцій, згортання реформ, підйому «п’ятої колони» Кремля і провокованого розбрату серед людей».

Київський Безпековий Форум – провідна міжнародна платформа України з проблем війни і миру, заснована Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».


Теги: КБФ

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00069999694824219 [2] => 0.025711059570312 )