политика

Репрессии не остановят национальную революцию. Заявление ВО "Тризуб"

18 января 2011
21:12
1362
Поделиться:

Редакция "Главного" получила официальный ответ ВО "Тризуб" им. С.Бандеры на заявление главы Ивано-Франковской облгосадминистрации Ивана Вышиванюка.

 
Приводим текст без перевода и сокращений.

 
Лякана ворона і куща боїться
 
Голова Івано-Франківської ОДА п. Вишиванюк докладно пояснив причини репресій проти членів ВО “Тризуб” ім. С. Бандери. Буцімто, через “тризубівців” Янукович під час перебування в області вимушений був змінити маршрут.
 
Дякуємо йому за відвертість та відкриття незнаних досі можливостей зброї. Виявляється, з пневматичної гвинтівки можна збити президентський літак в повітрі, або учбовими гранатами закидати його на злеті, а з травматичного гумострілу перестріляти парашутистів, які рятуватимуться з падаючого лайнера. Подиву гідні знання новітнього теоретика з питань тероризму.
 
 
Який Проффесор – такі і його аспіранти. Звичайно, можна зрозуміти стурбованість Януковича, якому повідомили про “озброєних до зубів” бандерівців в регіоні його перебування, авжеж, пневматика набагато потужніша за яйця і наслідки її застосування можуть бути набагато катастрофічнішими. Але не зрозуміле злочинне недбальство слідчих, які не додали до “вилученого арсеналу” декілька десятків “яєць президентського знищення” (мабуть поцупили собі разом з кормом для рибок, бо голодують). Напевно їх покарають за такий недогляд.
 
А для повного спокою влади і уникнення можливих замахів треба: заборонити продаж будь-якого мілітарного, туристичного і мисливського спорядження; заборонити продаж мисливської, пневматичної та іграшкової зброї, а також всіх колючо-ріжучих, рублячих і ударних предметів. Також потрібно напої в пляшках та бензин продавати за спеціальним дозволом і під сувору звітність; яйця продавати лише в розбитому вигляді; за зібрання більше трьох осіб притягати до кримінальної відповідальності тощо.
 
 
Але чи додадуть навіть такі заходи впевненості владі, яка “прійшла всєрьйоз і надолга” та намагається якнайшвидше і якнайбільше обікрасти народ і державу? Злодюжки, які махінаціями дорвалися до омріяних посад, нутром відчувають хиткість свого становища та стрімко зростаюче невдоволення населення, яке не потрапило до списку «людей для яких життя покращилося вже сьогодні».
 
Кримінально-олігархічна окупаційна влада чудово розуміє, що від листівки до гвинтівки, від яйця до гранати – один крок, а своєю антинародною діяльністю вона цей крок прискорює і збільшує кількість бажаючих його зробити.
 
Саме страх внутрішньо-окупаційного режиму перед неминучою розплатою спонукає його до репресій проти свідомих та політично активних громадян. Але ніколи ніякі репресії не спинили національної революції. Чим більше на нас тиснуть – тим потужнішою буде відповідь.
 
 
Ми – на своїй землі, ми – вимагаємо своїх законних прав, нас – більше і нам нема чого втрачати.
 
Геть кримінально-олігархічну диктатуру!
 
Ми - можемо перемогти, ми – мусимо перемогти і ми переможемо!
 
Слава Україні!
 
Слава національній революції!
 
Анатолій Кубанець, ВО “Тризуб” ім. Степана Бандери

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00084090232849121 [2] => 0.054270029067993 )