Сегодня День Вооруженных Сил Украины

6 декабря 2007
07:12
754
Поделиться:
Арсен Аваков поздравил военнослужащих с Днем Вооруженных Сил Украины. «Дорогі друзі, - говорится в приветствии губернатора Харьковской области. -
 
Прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних Сил України!
 
Ваша служба - це не тільки професія. Для більшості з вас вона стала справою всього життя. За 16 років існування Збройних Сил України своєю ратною працею ви заслужили щиру пошану і довіру українського народу.
 
Сьогодні країна вшановує воїнів армії і флоту, віддаючи дань подяки і пошани всім поколінням захисників Батьківщини, які відстояли свободу своєї землі.
 
Я хотів би висловити слова особливої подяки ветеранам Великої Вітчизняної війни за подвиг і мужність, проявлені в роки суворих випробувань.
 
Впевнений, що нинішні військовослужбовці, спадкоємці високої ратної слави українського козацтва, героїв визвольних воїн і переможців фашизму, і надалі спрямовуватимуть свої зусилля і професійну майстерність на підтримку високої бойової готовності і зміцнення обороноздатності держави.
 
Я вірю, що вже найближчими роками ваша служба проходитиме в сучасній і оснащеній армії демократичної, багатої і авторитетної держави, якою обов'язково стане Україна.
 
Хай і надалі буде плідною ваша нелегка, але така необхідна Україні служба, ніколи не вичерпується сила вашого духу, відданість народу, енергія для досягнень і перемог, а сімейне щастя, пошана співвітчизників, ваші рідні і близькі будуть для вас надійним тилом і допомогою в службі.
 
Від чистого серця бажаю вам і вашим сім'ям добра і щастя, згоди і міцного здоров'я, нових звершень і мирного неба над Україною!
 

З повагою,
 
Голова
Харківської обласної
державної адміністрації
 
Арсен АВАКОВ
»

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
19 августа 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00088000297546387 [2] => 0.048382043838501 )