политика

Сегодня наиболее подходящий день, чтобы сказать «Нет!» власти. «Батьківщина»

22 ноября 2011
14:13
1113
Поделиться:

Сегодня день, который больше всех остальных подходит украинцам для того, чтобы сказать четкое, понятное «НЕТ!» неуважению к себе со стороны власти. Об этом говорится в обращении Харьковской «Батьківщины» по случаю Дня Свободы.
 
«Сегодня действительно необходимо прийти под стены Лукьяновского СИЗО и поддержать лидера оппозиции, символ украинской Свободы, женщину, без которой 7 лет назад Оранжевая революция была бы невозможна, человека, который на протяжении всех этих лет идет на огромное самопожертвование ради Украины, каждого из нас с вами. И чем больше людей соберется у стен СИЗО, тем больше уверенности будет у Юлии Владимировны, что ее борьба с существующим режимом крайне необходима», - отмечают в ХОО ПП «ВО «Батьківщина».
 
В обращении также отмечается, что за 7 лет произошло много событий, некоторые лидеры Майдана предали идеалы, предали украинских, предали идею. Но главное, что Оранжевая революция навсегда вошла в историю Украины. И как бы сейчас власть не пыталась забыть события 2004-ого, Майдан был и именно благодаря ему украинцы смогли почувствовать, что они не рабы, не «быдло», что они могут рассчитывать на совсем другое качество жизни.
 
 
«Сейчас именно те политики, из-за деятельности которых 7 лет назад украинцы вышли на Майдан, снова у власти, и снова, еще более цинично, жестоко, нагло провоцируют людей лично защищать свое право на полноценную жизнь.
 
Они уверены, что бросив за решетку тех лидеров Майдана, которые ни при каких обстоятельствах не предали идеалы Оранжевой революции, украинцев, сделали невозможным новые аналогичные проявления всенародного недовольства. Однако, нынешняя власть сильно ошибается в отношении этого - так же, как им не удалось сломить дух Юлии Тимошенко, Юрия Луценко, именно так им не удастся изменить убеждения еще многих миллионов украинцев, которые, благодаря Оранжевой революции, почувствовали себя действительно свободными, счастливыми, - говорится в обращении.
 
Приводим текст обращения полностью:
Заява ХОО ПП «ВО «Батьківщина» з нагоди Дня Свободи
 
 
Сьогодні вся Україна відзначає річницю Помаранчевої революції, Майдану. Для багатьох українців події 7-річної давнини назавжди закарбувалися у пам’яті, як єднання українців заради найвищої мети – побудови демократичної держави, в якій кожна людина пишається тим, що вона – громадянин.
 
З тих подій багато сплило часу, деякі лідери Майдану зрадили ідеали, зрадили українців, зрадили ідею… Але головне, що Помаранчева революція назавжди увійшла в історію України. І якби зараз влада не намагалася забути події 2004-ого, викреслити з підручників новітньої історії будь-які спогади про це, Майдан був і саме завдяки йому українці мали змогу відчути, що вони не раби, не «бидло», що вони можуть розраховувати на зовсім іншу якість життя.
 
Завдяки тому, що українці вийшли на Помаранчеву революцію до нас зовсім по-іншому почали ставитися не тільки сусідні держави, але й усі країни світу. Зараз вже важко сказати, чи змогли б знайти в собі мужності єгиптяни, лівійці, інші, якби в них не було такого прикладу з боку України.
 
 
Зараз саме ті політики, через діяльність яких 7 років тому українці вийшли на Майдан, знову при владі, і знову, ще більш цинічно, жорстоко, нахабно провокують людей особисто захищати своє право на повноцінне життя.
 
Вони впевнені, що кинувши за грати тих лідерів Майдану, які ні за яких обставин не зрадили ідеали Помаранчевої революції, українців, зробили неможливим нові аналогічні прояви всенародного невдоволення. Проте, нинішня влада сильно помиляється стосовно цього – так само, як їм не вдалося зломити дух Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, саме так їм не вдасться змінити переконання ще багатьох мільйонів українців, які, завдяки Помаранчевій революції, відчули себе дійсно вільними, щасливими.
 
Події, які зараз відбуваються в країні, лише в черговий раз демонструють, що терпець народу може увірватися в будь-який момент. Але якщо 7 років тому Помаранчева революція пройшла дуже мирно, то після «щоденного покращення» люди доведені до відчаю, наслідки можуть бути непередбачуваними. Хотілося б в черговий раз звернутися до влади з проханням не провокувати людей.
 
 
А від можновладців ми отримуємо лише провокації та провокації. Навіть в такий важливий для мільйонів українців день влада вирішила не дати відсвяткувати річницю Майдану, День Свободи. Ця влада постійно демонструє українцям, що їй байдужі мрії та бажання людей, Конституція, яка дозволяє мирні акції протесту, цій владі байдуже все, окрім власного гаманця, який вона наповнює під зав’язку за рахунок власного народу. Сьогоднішні керманичі більш за все бояться втратити владу, саме тому будь-який прояв протесту жорстоко карається кишеньковими правоохоронними органами. Ця влада в агонії, бо розуміє, що її час майже сплив!
 
Сьогодні день, який більше за всі інші підходить для того, аби сказати чітке, зрозуміле «Ні!» такій неповазі до себе. Сьогодні дійсно необхідно прийти під стіни Лук'янівського СІЗО і підтримати лідера опозиції, символ української Свободи, жінку, без якої 7 років тому Помаранчева революція була б неможливою, людину, яка впродовж всіх цих років йде на величезну самопожертву заради України, кожного з нас з вами. І чим більше людей збереться під стінами СІЗО, тим більше впевненості буде у Юлії Володимирівни, що її боротьба з існуючим режимом вкрай необхідна.
 
 
Сьогодні дійсно необхідно зустрітися знову разом на Майдані, аби побачити, яка ми все-таки сила, що ми маємо підтримку один одного, подивитися один одному в очі і сказати, що ми заслуговуємо кращого життя, що Помаранчева революція була недаремною.
 
Борімося і поборимо!
Слава Україні!
 
 

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
1 853 249 
+12 112
Болеет:  
405 375 
+6 843
Выздоровело:  
1 410 860 
+5 034
Умерло:  
37 014 
+235
Привито:  
377 050 
+4 048

11 апреля 2021
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00071310997009277 [2] => 0.12139701843262 )